IPAD 2 vs soubory vytvořené v MS Office

dobrý den,
velmi reálně uvažuji o koupi ipadu 2 32G s 3G, ale mám na Vás dotaz potřebuji abych tam spustil soubory vytvořené v MS office. Pokud vytvořím nějaký soubor třeba prezentaci v power pointu tak mi jde o to abych ji dokázal na ipadu spustit. To samé platí o excelu atd… a dále jak takové soubory do tabletu dostat. Slyšel jsem, že i když bych měl nějakou redukci s připojením na flash disk tak to z té flešky do tabletu nedostanu.

Odpovědi
suaeda

Kolega ajtak v práci si pořídil IPAD2 (já tomu říkám prkýnko). A vím, že soubory tam musel přenášet pomocí sdíleného internetového uložiště.
např. http://www.drop­box.com/
nebo přímo stránky apple: http://www.ap­ple.com/itunes/?cid=O­AS-US-DOMAINS-itunes.com
Soubory office umí prkýnko běžně otevřít a lze v nich pracovat. Teprve po cracknutí celého přístroje mohl tablet připojit přes redukci a USB k PC. Ano je to nešikovné a také mě to odrazuje od koupě tohoto drahého ale výkonného přístroje. Vše se musí tahat přes internet, ale na druhou stranu neexistuje v přístroji žádný antivirový program. O tom že v IPADu nejsou viry si můžeme my PCčkáři nechat jen zdát.

anonym

možná by bylo vhodnější koupit tablet s Androidem místo toho iPadu … android tablety vypadají ve vypnutém stavu stejně ale pokud je zapnete už na první pohled uvidíte mnohem širší možnosti toho systému než jakými disponuje iPad. Bez problému na takový tablet nainstalujete zdarma dostupný Quick Office a budete moci pracovat s dokumenty vytvořenými ve wordu, excelu nebo powerpointu …