kamcaF120

IP adresa cizího počítače, mohu zjistit, kdo to je?

dobrý den, na facebooku mi stále píše nějaký debil celkem sprostě, a nevím kdo to je. Má tam falešné jméno ale určitě mě zná, protože třeba ví co jsem měla v daný den na sobě. Mohu nějak pomocí IP adresy nebo něčeho jiného zjistit kdo to je?
Doplňuji:
ano to vím že mohu udělat, ale stejně bych ráda věděla kdo to je. Abych se mu mohla vyhýbat i v reálu..

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Stačí toho „debila“ jak říkáte zablokovat a nahlásit. Pak na fb obtěžovat nebude.
Rovněž v nastavení soukromí nastavit kdo může kontaktovat a kdo ne.

Další odpovědi
anonym

To je vaše sousedka. Koukala na vás z okna když jste šla domů. ip zadejte do vyhledávače google, na odkazy klikejte prostředním tl. Jméno uživatele zná poskytovatel připojení a ten to může sdělit policii na základě stíhání kvůli stalkingu.

Zdroj: http://www.ip-adress.com/whois/

venkovan

Kyberšikana – to je na oznámení Policii ČR. Zřejmě si hojí nějaké mindráky a takového asi je nejlepší co nejrychleji a včas pacifikovat.
A nebo zablokovat přístup, jak píše kolega. Je ale možné, že on bude psát z jiného PC

Zdroj: život

WhoamI

kamcaF120-https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WJHZXY8×ZRw&t=212s
Myslím, žě mám řešení, osobně to můžu jenom doporučit