franke

Poradíte, jak vyřešit Inženýrské sítě podél pozemku? Podrobnosti v popisu.

Dobrý den,

mám v plánu kupovat pozemek, kde bych si chtěl postavit menší domek. Inženýrské sítě ( voda, kanalizace, plyn, elektrika) vedou v silnici podél pozemku. Než budu mít projekt na dům, je potřeba pozemek zasíťovat. Chci se zeptat co pro to musím vše udělat. Tak se chci zeptat jestli to chápu správně nebo jsem úplně mimo. Prvně bych napsal na jednotlivé správce sítí jestli mi vůbec dovolí se připojit na jejich sítě. Pak od nich asi teda dostanu nějaké písemné vyjádření že se na to můžu připojit. Když to budu mít, tak můžu jít za projektantem, aby mi naprojektoval rovnou ty sítě kudy to povede z té silnice na pozemek ? A až to budu mít tak mi to zkolaudují a s projektovou dokumentací domu můžu žádat o stavební povolení.

Inženýrské sítě podél pozemku – nejde o otázku.

Odpovědi
Drap

Asi tak nějak. . Nebude to muset být ani hotové, ale bude stačit zpracovaný projekt na zasíťování a všechna nutná povolení k tomu.

honza19hk

Navíc budete potřebovat souhlas vlastníka komunikace,pokud ji bude nutné vybagrovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.