kefud

Invazivní rostlina – plevel? (čtyřlístek – jetelíček – šťavel?)

Mohu na likvidaci šťavelu použít Agrofit kombi na záhoně ve skleníku mezi rajčaty, neuškodí jim to?

Nejlepší odpověď
Drap

Použít můžeš, ale osobně, pokud nevlastníš několikahektarový skleník bych nepoužíval a častěji bych ručně plel.

Další odpovědi
Autista

Vůbec jen ti po jejich konzumaci začne růst 4. ruka, dostaneš tumor do kostrče a schytáš zápal plic, ale jinak nic…

kefud

Bohužel ten plevel se nedá ručně vymítit.

Drap

Když myslíš , že herbicidy to půjde, tak jen do toho. Jíst to budeš ty.