Diana

Invalidita

Jsem sice zatím v pracovní neschopnosti, ale tam nebudu do nekonečna a tak by mě zajímalo, podle mého nálezu do jakého stupně invalidity podle nových změn od letošního 1.1.2010 budu zařazena.Vyšetření CT L4 – 5 – ventrální listesa L4 proti L5 I.st. 8 mm, s interartikulární spondylolýzou vpravo + vlevo, s fragmentací skeletu v jejím okolí. Protruse doisku výraznější vpravo foraminálně, a pravděpodobnou impresí kořene bez zřetelného edému. CT L5 – S1 – levostr.paramed­.herniace cca 8 mm – s.impresí durálního vaku a také kořene. Snímek z rtg:L páteře – spondylolistesa L4 / 5 II.st.při spondylolýze.

Nejlepší odpověď
kenyrts

když si tu pročítám vaší diagnózu,tak bych vás dal okamžitě do plného invalidního důchodu,ale bohužel jsem LAIK a tohle je otázka více méně pro specialistu.

Další odpovědi
roxy52

Tak tohle sem snad vážně nepatří.Ale fakt je,že letos tj.rok 2010 i částečný inv.d.dostanete,až před posudkovou komisi příjdete z hlavou pod paží.