misicka2310

Intervaly mezi kontrakcemi???

Ahoj mám ještě dotaz ohledně intervalu mezi kontrakcemi jak se měří to jako 5:20 mi začaly a 5:30 skončily tak to je těch 10 min od začátku bolesti do konce nebo se to měří přestávky mezi nimi nechápu to

Nejlepší odpověď
panenka

to co jsi ted zažila na kontrakce vypadá pokud je to po deseti minutách a pravidelně musíš okamžitě do nemocnice.měří se to tak například že si vemeš hodinky a sleduješ kdy se ti kontrakce začali objevovat kdy skončily a kdy začali další kontrakce takhle se to dělá mišičko.mě vytekla voda ráno a ještě jsem nic necítila večer kolem deváté jsem začala mít kontrakce za chvíli mi skončily a po 5 minutách už jsem ty kontrakce měla znova okamžitě jsem zajela do porodnice a za 4 hodiny jsem měla chlapečka na světě takhle si to hlídej opatruj se a hodně štěstí tobě i mimčovi přeje panenka

Další odpovědi
afro.minerva

Myslím, že už půjde miminko na svět. Souhlasím, musíš už jet do porodnice. Držím ti palečky.

Nuk nuk

Měří se přestávky mezi nimi, ale pokud i trvají deset minut v kuse a po dalších deseti minutách se opakují, považovala bych to za porod a vyrazila.