Avatar uživatele
misicka2310

Intervaly mezi kontrakcemi???

Ahoj mám ještě dotaz ohledně intervalu mezi kontrakcemi jak se měří to jako 5:20 mi začaly a 5:30 skončily tak to je těch 10 min od začátku bolesti do konce nebo se to měří přestávky mezi nimi nechápu to

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

to co jsi ted zažila na kontrakce vypadá pokud je to po deseti minutách a pravidelně musíš okamžitě do nemocnice.měří se to tak například že si vemeš hodinky a sleduješ kdy se ti kontrakce začali objevovat kdy skončily a kdy začali další kontrakce takhle se to dělá mišičko.mě vytekla voda ráno a ještě jsem nic necítila večer kolem deváté jsem začala mít kontrakce za chvíli mi skončily a po 5 minutách už jsem ty kontrakce měla znova okamžitě jsem zajela do porodnice a za 4 hodiny jsem měla chlapečka na světě takhle si to hlídej opatruj se a hodně štěstí tobě i mimčovi přeje panenka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Myslím, že už půjde miminko na svět. Souhlasím, musíš už jet do porodnice. Držím ti palečky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Měří se přestávky mezi nimi, ale pokud i trvají deset minut v kuse a po dalších deseti minutách se opakují, považovala bych to za porod a vyrazila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy