Matthew

Internetový prohlížeč Opera. Problém s Flash.

To si takhle jednou stáhnu prohlížeč zvaný Opera, kvůli tomu, že šel GoogleChrome do kytek (viz. nějaká minulá moje otázka) a Opera půjde asi hned za ním. Tři dny mi opera šla jak švýcarské hodinky a najednou mi všude, kde byl potřeba nějaký flash naskočí Pro přehrávání je nutná Adobe Flash Player. Tak ho instaluju rovnou ze stránky, která mi to nabízí. Nic, nefunguje to. Vyhledám si ho tedy na internetu, gratulujeme úspěšně jste nainstalovali tohle a tamto, a zase nic. Tak co si mám do psí ři** už stáhnout aby mi to fungovalo dýl než dva dny !!! Adobe flash player jsem instaloval snad 15× !!! Pak jsem to zkusil smazat, naistalovat úplně ten nejnovější aby tam byl jenom jeden, nic. Si koupím snad radši knihu a zapomenu že něco jako internet existuje :D A perte do mě klidně odpovědi jaký jsem debil, jen mi prosím vás někdo poraďte, nebo z toho budu šedivý ve dvaceti "" :D

Nejlepší odpověď
badisko

tak predne to nekdy zlobi no…jak jsi ten flash odinstaloval ?..mrkni se tady…http://hel­px.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html…tak uninstall flash…odinstaluj operu a znova nainstaluj operu a flash…me opera vzdycky jela skvele..a ted mi jede a drzi i na linux…nemuzu si stezovat spise mam spatniu skusenost z lyskou…

Další odpovědi
Bedy

Selže-li rada badiska, tak pak asi opravdu nezbyde nic jiného, než vyzkoušet jiný prohlížeč.

Já mám dobré zkušenosti s novými verzemi Internet Exploreru, opravdu to není ten pomalý, nestabilní, nebezpečný prohlížeč, jak bývával, ale opravdu se vytáhl mezi elitu. Na Windowsech ho používám už asi 5 let a chválím si.

Dokonce nejnovější Internet Explorer 10 je nejrychlejší a to je opravdový pokrok. A dokonce delší dobu je IE považován za nejbezpečnější prohlížeč.

Nebo pokud s IE bude problém, doporučím firefox, který používám od začátku na linuxu a taky si chválím. Jen si do něj neinstalujte moc doplňků nebo se docela dost zpomalí. Někdy ty starty opravdu mohou trvat věčnost.

Nejnovější verzi Internet exploreru pro Váš počítače stáhnete přímo ze stránek Microsoftu – http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/internet-explorer/download-ie

Pro Windows 7 doporučím verzi 10 která ač není ještě finální, tak svým způsobem je už hotová (vychází z IE10 z Windows 8). Ke stažení: http://window­s.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/downlo­ads/ie-10/worldwide-languages

Firefox stáhnete zde: http://softwa­re.seznam.cz/fi­refox

Adobe Flash Player stáhnete zde: http://get.ado­be.com/cz/flas­hplayer/other­versions/
Zvolte verzi pro Internet Explorer, resp. for other browser (pro Firefox, aj.) a nezapomeňte odškrtnout fajfku u Google chrome a Google toolbar!

Zdroj: Sunspider test – rychlost, NSS Labs – bezpečnost