BANAN93

Poradíte, jak vyřešit ve Win 8 napadení internetového prohlížeče Mozilla Firefox?

Na notebooku jsem chytil nějaký sajrajt, který mi v internetovém prohlížeči stále otvírá sérii dalších oken a často mi naskakují i tři reklamní šedivá okna která se pohybují i s rolováním kolečka myši na jakémkoli webu (když chci kliknout na zavření těch reklam tak to najíždí na nějaký reklamní web) – pomůže odinstalace a opěrovná instalace prohlížeče ? – nebo si nechám poradit – děkuji

Odpovědi
pucipuci

Jako začátek určitě.Stáhnout jiný,smazat ten co blbne,udělat test HDD a pak nainstalovat znovu.Pokud blbne Explorer,tak nemazat,je součástí win a je s tím pak problém.

AmazedWolf

Podívej se do program files jestli tam nemáš nějakej program který si neinstaloval. Mě ještě pomohl antivirový test.

gecco

Nejprve musíš detekovat, o jaký „sajrajt“ se jedná – pravděpodobně jde o nějaký AddOn, takže si prohlídni doplňky prohlížečů, případně nainstalované programy (Ovládací panely, Přidat a odebrat…).

MichaelOffic

Jestli máš nějakou onlinovku v pc tak se ti přes to mohl stáhnout ‚vir‘, nebo se Podívej na nainstalovane programy v pc.

Löwe

Stačí stáhnout malwarebytes a nic jiného řešit nemusíš. Je to nejspíš nějaký add ware.