Vlastimil011

Internetové rádio- Jak vymazat stanice z oblíbených?

Zdravím. Nedávno jsem si koupil Internetové a DAB rádio „Silver Crest SIRD 14 B1“ v Lidlu . Už 4 dny ho nastavuji a různé věci. V playlistu oblíbených kde je 10 míst pro pro iternetové stanice, jsem omylem zapsal 3 stanice. Jenže nevím jak je vymazat. Postupoval jsem krok po kroku podle manuálu, jenže tam nic není. Nevíte si někdo rady?…

Odpovědi
Radius

Ja to radio mam taky, uz jsem se ho castecne naucil ovladat, uz jsem upgradoval i firmware.
Jinak to nema jen 10 pameti, ale ma to 10 pameti (Preset – hvezdicka) ty lze programovat, pokud se spletu, mohu obsah prepsat jinym radiem. Puvodni obsah se nemusi mazat, vymazat tyto pameti jde asi jen kompletnim resetem radia.

Dale to ma asi 500 pameti Favourites, lze se na ne dostat pres menu. Ukladani radia do teto pameti je jednoduche, staci na oblibene stanici stisknout prave kolecko asi na 2 sekundy na displeji se objevi „Favourite added“ a je to. Prohlizet tyto pameti lze pres menu: Station list – My favourites pak sipku doprava a objevi se Station a jiz jsou pameti videt, tech muze byt myslim az 500. Vymazani je jednoduche, staci najet na stanici kterou chceme smazat a stisknout prave kolecko asi na 3 sekundy az se na displeji objevi Remove favourite? a posunout ukazatel doleva na YES.
Mam dalsi poznatky se SilverCrest SIRD 14 B1 – nekam to umistim na nejaky server, je toho hodne…pujde to najit vyhledavacem.
Doplňuji:
Tento muj predchozi text o dvou skupinach pameti plati jen pro internetova radia, DAB a VKV FM maji jen po 10 pametech (vyvolavaji se hvezdickou).