Complex

Internetové bankovnictví Servis 24 bylo opět obnoveno zcela nezávisle na George bankovnictví České Spořitelny?

Nejlepší odpověď
nyjono

Nezdá se mi, že by měli 2 nezávislé internetové bankovní možnosti.
Mně byl George vnucen, neb servis 24 prostě přestal fungovat a automaticky se vše přesměrovalo na George. A ten mi tedy pěkně leze na mé pevné nervíky.
Ale vše probíhá v etapách a je asi také rozdíl, jestli je BÚ osobní nebo firemní.

Další odpovědi
Edison

A co T na to ČS řekla??? Myslím, že ČS je jediná instituce, která je schopna na to relevantně a důvěryhodně odpovědět.

Malvína

To se mi nezdá. Servis 24 již není funkčním nějakou dobu. K dispozici je pouze George. Žádné oznámení o znovuzprovoznění nepřišlo. Asi bych to nezkoušela. Může se jednat o nějakou hacker-akci.

Arne1

Dostupné je. Ale ti kteří už byli nuceni přejít na George to už zkusit nemohou. Takže ani já to už nemohu zkusit použít.

elkon

Servis 24, nebyl obnoven, ale pouze ještě nebyl zrušen. Postupně se přechází na George. Až bude plně funkční, Servis 24 skončí. Je to tam napsáno a spořitelna všechny klienty postupně upozorňuje, aby přešli na George. Nic to nestojí a je to snadné.

briketka10

Mám Servis 24 stále funkční.
A mohu používat i George :)

wendyX

@>Complex: Tak to bych se hodně divil- odkud máš tuto informaci? Odkaz by nebyl? Jinak je to nejspíš nějaká ‚fake news‘!!

@>briketka10: opravdu ti funguje S24 i George? A máš účet osobní, nobo podnikatelský?
ČS všude uváděla, že VŠECHNY své klienty převede na George max. do 31.3.2019– nejdříve ty s osobními účty, později ty podnikatelské…

Takže jedině pokud máš podnikatelský účet, je to snad ještě dočasně možné(?). Já jsem přechod provedl letos v lednu (mám osobní účet)- a od té doby už S24 NEMOHU používat- jednou jsem to zkusil a okamžitě jsem byl přesměrován na přihlašovací dialog George!

Ještě snad by byla jedna možnost ‚obojí funkčnosti‘- a to pokud jsi sice provedla přechod na George (první fáze), ale nemáš přechod zcela dokončen- nezískala jsi ještě ‚Bankovní IDentitu‘ (druhá- konečná fáze přechodu).

briketka10

Mám osobní účet

briketka10

George je mi silně nesympatický a nepřehledný!!!