Avatar uživatele
Complex

Internetové bankovnictví Servis 24 bylo opět obnoveno zcela nezávisle na George bankovnictví České Spořitelny?

Zajímavá 0 před 1889 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Nezdá se mi, že by měli 2 nezávislé internetové bankovní možnosti.
Mně byl George vnucen, neb servis 24 prostě přestal fungovat a automaticky se vše přesměrovalo na George. A ten mi tedy pěkně leze na mé pevné nervíky.
Ale vše probíhá v etapách a je asi také rozdíl, jestli je BÚ osobní nebo firemní.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

A co T na to ČS řekla??? Myslím, že ČS je jediná instituce, která je schopna na to relevantně a důvěryhodně odpovědět.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

To se mi nezdá. Servis 24 již není funkčním nějakou dobu. K dispozici je pouze George. Žádné oznámení o znovuzprovoznění nepřišlo. Asi bych to nezkoušela. Může se jednat o nějakou hacker-akci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Dostupné je. Ale ti kteří už byli nuceni přejít na George to už zkusit nemohou. Takže ani já to už nemohu zkusit použít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Servis 24, nebyl obnoven, ale pouze ještě nebyl zrušen. Postupně se přechází na George. Až bude plně funkční, Servis 24 skončí. Je to tam napsáno a spořitelna všechny klienty postupně upozorňuje, aby přešli na George. Nic to nestojí a je to snadné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Mám Servis 24 stále funkční.
A mohu používat i George :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
wendyX

@>Complex: Tak to bych se hodně divil- odkud máš tuto informaci? Odkaz by nebyl? Jinak je to nejspíš nějaká ‚fake news‘!!

@>briketka10: opravdu ti funguje S24 i George? A máš účet osobní, nobo podnikatelský?
ČS všude uváděla, že VŠECHNY své klienty převede na George max. do 31.3.2019– nejdříve ty s osobními účty, později ty podnikatelské…

Takže jedině pokud máš podnikatelský účet, je to snad ještě dočasně možné(?). Já jsem přechod provedl letos v lednu (mám osobní účet)- a od té doby už S24 NEMOHU používat- jednou jsem to zkusil a okamžitě jsem byl přesměrován na přihlašovací dialog George!

Ještě snad by byla jedna možnost ‚obojí funkčnosti‘- a to pokud jsi sice provedla přechod na George (první fáze), ale nemáš přechod zcela dokončen- nezískala jsi ještě ‚Bankovní IDentitu‘ (druhá- konečná fáze přechodu).

před 1889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Mám osobní účet

před 1887 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

George je mi silně nesympatický a nepřehledný!!!

před 1889 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek