Internet z PC do notebooku

Koupila jsem si notebook a chtěla bych převést internet z počítače na tento notebook? Je to nějakým způsobem možné? Internet na počítači mám připojený pomocí LAN. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud hledáte nejpraktičtější řešení. Tak nejlépe asi bude kontaktovat vašeho poskytovatele připojení aby vám váš domácí internet dovybavil o bezdrátový přípojný bod WiFi … otázka asi 800– 1000 korun včetně případné práce

K tomuto domácímu přípojnému bodu WiFi se pak budou bezdrátově a automaticky připojovat všechny vaše notebooky i mobilní telefony. Samozřejmě budou mít přístup i k internetu až do chvíle kdy s nimi opustíte byt (dosah přípojného bodu bývá cca 20–50 metrů podle počtu stěn a jiných překážek, přístup je chráněn jménem a heslem aby se nemohl připojit i soused)

Další odpovědi
led

Notebook je možné zapojiť na internet tiež cez LAN.
Všetky nastavenia je možné preniesť pomocou zálohovania z každého internetového prehliadača. Z Knihovny záložek–import-záloha, pokiaľ len záložky tak ako exportovať-importovať HTML, ak celé nastavenie zálohovať-obnoviť