Martas

internet v mobilu-poradíte mi?

Mám odedneška aktivní internet v mobilu jen nevím jak začít,vůbec mi tam nejdou uložit e-mail adresy a když jsem zkoušela odeslat tak nic neodeslalo.Přih­lásila jsem si úplně stejnou adresu i heslo co mám na PC-nebo snad musím mít jiný.Typ připojení mám POP3.Nevím co mám vše zadat v nastavení.Prosím o nápovědu,všem díky za informace

Nejlepší odpověď
beer

Asi nejjednodušší bude zavolat z jiného mobilu operátorovi, přesně mu vysvětlit co chceš a pak, pěkně krok po kroku uděláte nastavení telefonu.
Alespoň u Vodaf. to tak funguje ) Dnes možná ne, mají do zítřka jakousi údržbu či co.

Já ale chodím na mejly jinak, jednoduše navštívím Seznam (mám v mobilu prohlížeč Opera), tam se přihlásím a jsem ve svých mejlech. Na mobil mně chodí jen upozornění na nové maily zdarma, musíš mít ale v mobilu novou, mobilní e-mailovou adresu (zase operátor, nebo samoobsluha). Vypadá to složitě, ale neboj!

Další odpovědi
Michal Kole

Musíš si nastavit i POP3 server, aby mobil věděl odkuď si má zprávy stáhnout

anonym

No a kdo poskytuje email? A jinak internet funguje? POP3.SEZNAM.CZ SMTP.SEZNAM.CZ to je příklad jak by potom mohla odpověď vypadat.

Zdroj: http://hash.cz/in­ferno/otazky.html