Avatar uživatele
slipknotak

Internet v mobilu na den

sel sem na svem samsungu monte na google maps a prisla mi sms ze jsem aktivoval sluzbu internet v mobilu na den a vzalo mi to asi 20kc z kreditu. Chci se zeptat jestli mi to vzalo kredit za tu dobu co jsem byl na google maps nebo na to ze sem aktivoval sluzbu internet v mobilu na den ? a kdyz ted pudu na internet uz mi to zadne penize nevezme ?…a lze tu sluzbu nejak zrusit ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4686 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

zavolejte operátorovi, protože jinak vám to bde strhávat z kreditu denně, resp hned, jak vlezete na net. Slžba trvá 24 hod bez ohled na stáhnuta data (aspoň u vodafone).

výhodnější ( vodafone) je internet na měsíc – 177 kč.

opět bez ohledu na data (FUP je tuším 500 Mb, potom snižují rychlost).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Platba je jednorázová za 24 hodin při připojení – další platba bude jakmile se připojíte znovu, nejdříve za 24h, takže teď už můžete brouzdat, jelikož už to je na 24h zaplacené. Nikam volat nemusíte, težko s tím už něco uděláte.

(Vodafone internet na měsíc za 177Kč má FUP 150MB (500GB 0.0 to by si dali)).

Zdroj: http://www.vo­dafone.cz/vel­ke-firmy/tarify-sluzby/mobilni-sluzby/datove-tarify/internet_mo­bil.htm

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DDarent

Musíte si vypnou datové pakety a už vám to nepustí internet z Simkarty..... Proč chodíte na google maps když přece víte, že to je celý dělaný přes internet???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vodafone

Dobrý den,
Vodafone Internet v mobilu na den je základní služba, která je automaticky nastavená u všech nových SIM karet. Nic za ni neplatíte, pouze v případě, že dojde k datovému přenosu, naúčtujeme Vám 17 Kč a následujících 24 hodin můžete v rámci tohoto paušálu datovat. Pro intenzivnější využívání připojení doporučujeme aktivovat vyšší datový tarif. Pokud však vůbec nechcete datovat, můžete připojení zablokovat prostřednictvím Internetové samoobsluhy.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek