alesruza

Nevíte, jak vyřešit problém s přihlášením na Spotify?

Když se chci přihlásit na Spotify, tak mi to píše, že musím změnit region, abych se mohl přihlásit českým účtem. Dále mi trendy různých video portálů ukazují videa pro Polsko, Internetové rádio to samé. Co s tím? Jsem normálně jsem v Česku.

Původní neotázka
Internet si myslí, že jsem z Polska

Nejlepší odpověď
gecco

Kdo je tvůj netový provider??
Pokud sis sám někde nedefinoval, že jsi z Polska (a nezakázal jsi určování polohy), kontaktuj právě jej – zřejmě jde o ´chybku´ v jeho nastaveních…
😉

Další odpovědi
Tw!st

Děje se to od počátku toho, co používáte vaše internetové připojení? Pokud ano, kontaktujte vašeho providera (poskytovatele internetu). Pokud to začalo později, zkuste zkontrolovat, jestli v počítači nemáte nějaký program, který maskuje a mění vaší IP (VPN).

alesruza

Asi před 14ti dny začaly naskakovat polské Trendy, a asi před třemi dny nejde i to Spotify. Děje se to napříč všemi zařízeními. (nemůže za to Google DNS??)