Heřman

Internet pod kontrolou – informace

Dobrý den. Potřeboval bych sehnat program který by dokázal zobrazit: aktuální rychlost připojení, na jakých servrech jsem přihlášený, doba načtení web stránky, … . Děkuji za odpověď Heřman
Doplňuji:
Tím přihlášním myslím to že se my ukážou ikonky které znázornují na jakém servru jsem přihlášen např: facebook, gmail, dropbox, …

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejsem žádný počítačový odborník, ale nechcete náhodou nemožné.
Rychlost se nejdříve musí změřit a to se dělá tak že počítač odešle a přijme soubor o určité datové velikosti změří čas a odezvu, stabilitu a je hotovo. Ona ta rychlost většinou silně kolísá to vyjadřuje ta stabilita.
Takže nějaké průběžné měření nepřichází k úvahu. Navíc pro co nejobjektivnější měření se nemá na počítači po dobu měření nic dělat a také to svým způsobem zatěžuje počítač.

Ostatní nevím. A také si nejsem jistý jaký stav tím přihlášením myslíte.

Další odpovědi
lexx

Používám tento, vyzkoušejte. Není úplně kompletní podle Vašich požadavků ale pro zajímavost a na začátek možná stačí.

Zdroj: http://rychlos­t.cz/vysledek/