Slezsky fc

internet nefrčí co mám dělat ?

když mám kabelové připojení a furt se mi zobrazuje že není připojeno ale při tom mám kabelovy intrernet zapojeny ?
Doplňuji:
Skoušel jsem oba kabely a oba fungují tam jak mají.

Nejlepší odpověď
Bedy

Není připojeno znamená, že prohlížeč napíše že stránku nelze zobrazit anebo je dole u hodin ikonka s přeškrtnutým počítačem, že prostě není připojenej kabel?

Když ten smaý kabel připojíte do jiného počítače, připojíte se? Je možné, že je třeba špatný kabel.

Další odpovědi
anonym

Doplním bedyho – asi před měsícem jsem řešila podobný problém. Zvláštní bylo, že televize přes internet mi šla, internet se nedařilo připojit. Nakonec jsem volala na O2 a zjistilo se, že na lince je zkrat.
Pokud jsou kablíky v pořádku, doporučuji zavolat Vašemu zřizovateli internetu. Když zjistí, že u nich je vše v pořádku, tak potom nezbude než se trápit s vlastním připojením.

jpau

Ono to nebude katastrofa. Najepravděpodob­nější řešení bude vypojit modem ze sítě (elektrické), jít na cigáro a pak ho znova připojit. Velkou část těchto problémů to řeší, z vlastní zkušenosti podobný problém řeším cca jednou za 6 měsíců.

Ad kabel (A co to je vůbec nepřipojeno? Tím chceš říct že ti to ukazuje že nemáš připojení k internetu – ven nebo že vůbec nejde navázat?) – pokud ti svítí na síťovce zelená dioda, tak připojení funguje (myšleno tak, že počítač a modem jsou opravdu propojené), jen je nějaký defekt v přenosu jako takovém.

badisko

Kdy se to zacalo dit …pokud je to den 2 tak vrat pc v case a uvidis nebo preinstaluj ovladac a nastav si to v pripojeni… ovladaci panely > internet options..