Dejv7

Internet – kvalita/cena

Mohl by mi někdo poradit, jaké jsou v současné době možnosti pořízení kvalitního, ale ne moc drahého internetu? (Možná spíše kabel než wifi)
Doplňuji:
doplňuji bydliště – Olomouc

Nejlepší odpověď
badisko

mohl kdyby jsme vedeli kde bydlite ..:D protoze jsou tady mega poskytovatele jako vodavfone..O2 atd …a pak ti mens…i kteri mivaji jak solidni pripojeni tak ceny ..ale bez mista bydliste vam tady tezkonekdo poradi …:D by strilel dost od boku …

Další odpovědi
arygnoc

najdrahší internet v ČR (cca 500 Kč) je o polovicu lacnejší ako na západ od Ašu, kde sa neraz platí i za dáta alebo čas.
Takže berte, čo máte a buďte radi. V tomto (zcela výnimočne, zlaté Česko a Slovensko).