led

Internet explorer 9 a win XP

Akým spôsobom možno nainštalovať ie9 na winXP, ak je stavaný len na win7? Možno ho vôbec na XP použiť?
Doplňuji:
Otázka ma napadla na základe odpovedí, kde doporučovali prejsť na IE9

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/fascinuje-me-jedna-vec-v-ie

Nejlepší odpověď
rynek878

bohužel XPéčka tento prohlížeč nepodporují

Další odpovědi
Hlada

Ne

DDarent

IE 9 přišel právě s tím, že na Xp nebude, takže podporuje jenom Windows wista, windows 7, a WP7.

arygnoc

nelze.

casey

IE9 na xp instalovat nelze, ale IE8 ano. Tak alespon nejaky upgrade.
I kdyz, kdo by pouzival IE, ze.