slipknotak

internet explorer

jak je nahore ve vyhledavaci ta lista pro zadani webove stranky treba www.seznam.cz a na konci listy je ta sipecka jak kdyz na ni kliknete tak se ma zobrazit jake stranky jste jiz navstivili nebo ty nejnavstevovanejsi tak kdyz to rozkliknu tak tam vyjede jenom prazdna tabulka jakto a jak to nastavit aby se ty stranky zapamatovali? jinak nedoporucujte mi prosim jine prohlizece potrebuju tenhle z osobnich duvodu

Nejlepší odpověď
Hlada

Podívejte se do historie – roletka Kolik dní ponechat ve složce. Pokud je tam 0, tak se historie vymaže při restartu počítače.

Další odpovědi
anonym

IE nemám, podívejte se někde do nastavení, určitě to tam bude někde pod pojmem ukládání cookies nebo tam někde :)

nemáte zpuštěné anonymní prohlížení nebo nevymazával jste paměť?

přes vaši poslední větu vám musím říct, že IE jako jediný prohlížeč ještě nepodporuje HTML5 a CSS3. A jaké maté osobní důvody smím-li vědět? :)

roxy52

Na ty liště je myslím nalevo taková žlutá hvězda-oblíbené položky, Tam jsou všechny navštívené stránky.

Sůwa

Asi máš na mysli lištu s URL adresami. Jestli jsi čistil PC CCleanerem a máš tam nastavenou historii ke smazání, tak je pryč. Na spodním okraji rámečku je hvězdička oblíbené položky a vedle stejná, ale se zelenou šipkou. Když si chceš nějakou adresu uložit, tak na ní klikneš a dostane se mezi oblíbené položky.IE 8 je optimální pro OS Win.XP