ivosek.pole

internet exploler 9

Na jedné stránce píšou že si mám nainstalvat internet exploler 9 mám windows xp neodinstaluje se windows nebo se nak nezkazí protože moje mamka instalovala internet exploler 8 nebo 9 už si to nepamatuje

Odpovědi
WeeBear

Proč by se Windows měl odinstalovat, nebo zničit nainstalováním prohlížeče? Jak jste k tomuto došel?

Michal Kole

Na XP bohužel IE 9 nelze. (oficiálně)

Microsoft tvrdí, že to nejde z bezpečnostních a technických důvodů

Jiní tvrdí, že jen MS chce podpořit prodej Window 7, kam již nainstalovat lze

O Vistách nemluvím, protože se prodávaly jen „chvíli“ a nikdo je nechtěl nebo se vracel na XP.

Sůwa

I kdyby to bylo technicky možné, pro win XP se IE 9 rozhodně nedoporučuje, ideální je IE 8. Nekoumej a nech co funguje. Co máš momentálně nainstalováno najdeš přes START ⇒ ovládací panely ⇒ přidat nebo odebrat ⇒ Windows IE (?)

Děda Louda

Ad Michal: Na Vistách IE9 funguje.