Internet CDMA O2

Dobrej koupil sem internet od o2 cdma s modemom axesstel za 900kč platím 600kč mesíčne a stahnout muzu 10 gb ctel by sem se zeptat jak zistím kolik sem stiahol a mozem byt vobec pripojený nonstop za odpoved vopred Dakujem Michal

Odpovědi
hem

Pokud jsem dobře informován, tak po 10GB vám pouze spadne rychlost (FUP – Fair User Policy), takže stahovat můžete stále. Pro změření přenesených dat si můžete nainstalovat nějakou utilitu na vaše PC – např. viz zdroj

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/inter­net_a_site/mo­nitoring_site/net­meter/

Tombik

o2 pro připojení nabízí spešl program od nich. Tam je také počítadlo stažení. Jinak pro stahování různých filmů, her, appz atd. doporučuji adsl.