Forza1230CZ

Budu platit poplatek za připojení internetu od data objednávky, nebo od data skutečného připojení?

Dobry den chtel jsem se zeptat kdyz jsem podepisoval objednavku 17.9 na internet od o2 ale technik mi prijede az 30.9 od jakeho datumu mi zacnou uctovat ten internet? Dekuji zs odpoved

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Intenet vyuctovani?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud něco nemáte, tak za to nemůžete platit. Já jsem o2 platila až od připojení, ale je to už dávno

Stejně jako když aktivujete u o2 změnu tarifu, hradíte jej až ode dne aktivace.

Další odpovědi
anonym

Ahoj Forza1230CZ, ne služba se účtuje až od její aktivace.

Zdroj: https://www.o2­.cz/osobni/chat

Edison

Doporučuji se zeptat přímo poskytovatele, podívat se do smlouvy, VOP…

ivzez

Za připojení k internetu budete platit od začátku
poskytování služby, tj. od data zapojení či aktivace.