Lenjička

Inteligentní dům vs. inteligentní byt, jaký je mezitím rozdíl?

Ahoj,
chtěla bych se zaptat zda je nějaký rozdíl mezi inteligentním domem a inteligentním bytem. Dle selského rozumu si říkám, že to bude pouze ve velikosti sítě ne? Nebo k tomu bude patřit snad ještě něco? Děkuju 🙂
Doplňuji:
Zdá se mi, že už z přehrše otázek nedokážete pochopit podstatu… „Hlavní jsou inteligentní obyvatelé 😛“ Vůbec mi tu nepomáháte. Kdyby to šlo vygooglit, tak si to najdu, nejsem jako všichni ostatní, co si neumí najít ani hlavní město Francie.
V semestrální práci mám mimojiné popsat rozdíl mezi int.domem a int.bytem. Jelikož mě žádná nenapadá a tisíce stránek o inteligentních domech se tím nezabývá, čekala jsem, že tu najdu nějaké „inteligentní lidi“, kteří mi pomohou. Místo toho mi sem spamují jen naháněči bodů…
Fakt díky 😛

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­145&q=inteligen­tn%C3%AD+d%C5%AF­m+a+inteligen­tn%C3%AD+byt&sa=Vyh­ledat#1225

Další odpovědi
mosoj

Hlavně aby byl inteligentní obyvatel !
Doplňuji:
Nedá mi to reagovat.
Umělou inteligenci se ještě nikomu nepodařilo vytvořit.
Takže pojmy jako jsou inteligentní dům, byt a nevím co ještě, jsou pro mě jenom plácání
o využití dnešních možností techniky s hlavním účelem oblbovat lidi.
Mluvím za sebe. Prostě dnes je všechno inteligentní i vysavač !! Jenom inteligentních lidí jaksi ubývá.

SajmonModer

Přesně tak, Lenijička má pravdu! Za prvé, to není ta samá otázka, co tu dávala a za druhé i kdyby byla, tak no a co! Může se na ni odpovědět znovu a jinak, lépe.