Herbit

instalační cd při koupi nového notebooku

zakoupil jsem nový notebook Asus. Podle všeho má nainstalovány Windows 7, ale při spuštění chce po mne „insert windows instalation cd a restart comp.“ jenže cd přibaleno nebylo! dá se to nějak obejít? třeba cd z jiného notasu? Dík za odpověď

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

dá se to opravit pomoci jakéhokoli jiného instalačního dvd se stejným windowsem jako máš v nb instalovaný nebo s bootovatelným flash diskem

tento systém můžeš stáhnout z netu ve formátu ISO a pomocí utility „Windows 7 USB DVD Download Tool“ ho nakopírovat na flash disk, nabootovat z něj a uvidíš co bude dál

Další odpovědi
Michal Kole

asi nějaká chyba

Asi byl operační systém instalován z CD (přeinstalován dodatečně) a systém má v registrech cestu.

řešení: reklamace

tuCZek

Tak jak píše Michal Kole,řešil bych to reklamací. Při případné pozdější reklamaci by mohl být kvůli tomu problém (nemusel,ale mohl – já nemám dobré zkušenosti).