Půjde nainstalovat 32-bit Windows 7?

Operační systém: Windows XP Home
CPU: Intel ® Pentium ® 4 CPU 3.00GHz
Paměť: 2,0 GB půjde nainstalovat 32-bit Windows 7 ?

Odpovědi
arygnoc

skontrolujte si počítač v centre kompatibility:

http://www.mi­crosoft.com/en-us/windows/com­patibility/Com­patCenter/Home

:-Q
Doplňuji:
cochee:

úplne najdôležitejšie sú ovladače (drivers) – pokiaľ to je na starší nb – napr. kúpený s vistou, môže sa stať, že ovladače pre dotyčný nb pre w7 proste nie sú (typické napr. pre acery, ale tie bežia s w7 i s niektorými ovladačmi pre vistu).

:-Q

cochee

Pravdu má arygnoc a jinak: na předchozím OS nezáleží a (tvůj) CPU a RAM je dostačující. Sám mám slabší resp. menší a jede to. Dost důležitá je grafika, páč máš-li silnou, pak přepneš na prostředí Aero, které je graficky akcelerováno, takže výpočty pro zobrazování grafiky provádí přímo grafická karta a odlehčí tím procesoru.
Doplňuji:
arygnoc ad Doplňuji: i s tím samozřejmě plný souhlas, jen já mluvil spíš tady o tom konkrétním případu, když je tam Pentium 4/3,0 GHz, tak nejspíš o notebook nepůjde. Mám podobně starý komp a všechny potřebné ovladače pro MB se při instalaci Win7 natáhly přímo, CD s ovladači od výrobce jsem ani nepotřeboval, vše mám funkční. U těch noťasů je to jiné.