Iluminatus

Instalace win/linux na netbook pouze přes flešku (problémy )

Dobrý den, Potřebuju nainstalovat windows na netbook který nemá cd mechaniku ( nejlíp winxp ppř Linux ( s ním neumím ani instalovat skype) jenže tu mám jeden problém..v lastně ich je více dostal se mi do ruky Netbook Aver aspire one je bez CD-mechaniky a když ho zapnu, vypadá to takto…→ zmáčknu čudlík na start,naběhne obrazovka acer.. a pak zvolte operační systém který chcete spustit, nebo stiskněte klávesy tab vyberete nástroj
pal správce spuštění systému windows
Spuštění systému windows se nezdařilo. příčinou může být nedávná změna hardwaru nebo softwaru, postup pro odtranění problému
1.Vložte instalační disk systému win a rest pc
2.vyberte nastavení jazyka a klepněte na tlačítko další. (nechápu vubec )
3.klepněte na možnost opravit tento počítač ( nikde nevidím kde se to dá v daném okna udělat)

Soubor: /windows/system32/win­load.exe
stav 0×000035a
informace: byl učiněn pokus o načtení 64bitové aplikace ale tento procesor není kompatibilní s 64 bitovým režimem

Pak dam enet (pokračovat) a vypíše mi to že sys.. win nelze spustit, uvedený soubor je poškozen nebo nenalezen
win root/system32/ntos­krnl.exe
nainstalujte znovu uvedený soubor

Odpovědi
badisko

D nesnis tam cpat windows 64bit ale 32bit…pokud jen das windows nwbo linux na flash tak ze ti nespusti ani nahodou musis si udelat instalacni klic …program na vytvoreni zde http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/operacni_sys­temy/universal-usb-installer/ je jak na win tak linux…
Doplňuji:
muzes to zkusit prez recovery ..
1.Vložte instalační disk systému win a rest pc
2.vyberte nastavení jazyka a klepněte na tlačítko další. (nechápu vubec )
3.klepněte na možnost opravit tento počítač ( nikde nevidím kde se to dá v daném okna udělat)
tady mas navod …na tve otazky …1.Vložte instalační disk systému win a rest pc
2.vyberte nastavení jazyka a klepněte na tlačítko další. (nechápu vubec )
3.klepněte na možnost opravit tento počítač ( nikde nevidím kde se to dá v daném okna udělat)..potrebujes recovery CD…zde je navod …http://89.29­.51.254/index­.php?section=no­tebook&id=40

jáára

Problémy, problémy.....­.............­... Koho to zajímá? Strhneme mu to z platu a je po problému.