instalace W7 z přenosného harddisku

Jak mám instalovat zcela legální zakoupenou verzi z přenosneho hardisku, z CD instalacniho je to pomaly, jaky je nejlepsi zpusob?

Odpovědi
Hlada

Doporučuju dát si do vyhledávače „windows USB“. Je velké množství prográmků, jak udělat bootovací disk. Otázkou je, kolikrát bude potřeba, jestli čas věnovaný vytváření bootovacího disku se někdy vrátí, jestli je vhodné pro to obětovat HDD nebo jestli by nebylo lepší udělat bootovací flash a konečně to, jestli je instalace z USB rychlejší, než z DVD.