jirka21kufr

Instalace ubuntu-chyba

Chci si nainstalovat Ubuntu na netbook Acer 1024×600, 1GB ram, procesor 1,65 Ghz, ale když instaluji, tak dám instalace z DVD, ale nenaběhne instalace, prostě se to zasekne a nic dál nejde dělat. Nepotřebuji větší obrazovku nebo 1024×600 stačí?

Odpovědi
Hamon

Zkus http://forum.u­buntu.cz/
Doplňuji:
Hehe, tohle je klasické linuxácké řešení problémů. Chceš nainstalovat A, ale nejde X. Rada: nainstaluj B. Instaluješ B, ale nejde Y. Rada: nainstaluj C. Instaluješ C, ale nejde Z. Rada: nainstaluj A.

badisko

Ja ti psal …ze si mas nainstalovat xbuntu ze je osekane …nove ubuntu je harwarove dost narocne …mas to vubec spravne vypalene?..jde ti live Cd spustit?…
nabizel jsem ti pomoc s vyberem …:D
Doplňuji:
a ne rozlisenim to nebude nebot …ubuntu normale nainstalujes ..ale chybu grafiky ti to vzdy vyhodi …az po uplne instaci a restartu…

cochee

Prostuduj si startovací parametry jako -noacpi atd., jde to vyvolat v nápovědě hned na startu. Po několikerém vyzkoušení různých kombinací se mi to většinou chytlo.