kiki1

Instalace The Sims – proč to nejde?

Ahoj, chtěla jsem si do mobilu nainstalovat hru The Sims. V informacích o hře je uvedeno, že má hra něco přes 20 MB. Místo na paměťovce jsem měla, tak jsem si to stáhla. Po instalaci a spuštění hry se mi tam zase něco začalo stahovat a když se to stáhlo, napsalo mi to tam, že hra nejde spustit, protože mám málo paměti a potřebuju něco kolem 600 MB, aby to šlo spustit. Všechno jsem dala z paměťovky pryč, mám ji úplně prázdnou (moje paměťovka má 8 GB), ale hra stále nefungovala. Tak jsem ji odinstalovala a zkusila ji znovu naistalovat – bez úspěchu, znovu mi to tam psalo, že mám málo paměti. Zkusila jsem to naistalovat ještě jednou, ale opět to nejde. Už nevím co s tím. Poradíte?

Odpovědi
Lurius

Pravděpodobně se to instaluje do interního úložiště (mobilu)

cochee

A není tím náhodou myšlena RAM paměť pro běh appky a ne paměť v úložišti? To jsou úplně jiné paměti, navzájem nezaměnitelné, odpovídala by tomu i požadovaná hodnota. Nevěřím, že máš úložiště natolik zaplněné. Pokud mám pravdu a máš mobil s pouhým 1 GB RAM, můžeš se pokusit ukončit programy, běžící „neviditelně“ na pozadí, to ale bývá problém, protože některé programy se ukončit nedají (třeba whatsapp apod.) a některé se zase ukončovat nesmí, protože je Android potřebuje ke správnému fungování. Pokud máš nějaký levný kousek s tím jen 0,5 GB RAM (a mám pravdu), tak tu hru logicky nespustíš vůbec (0,5 GB = 512 MB).