ventou

Jak na instalaci Rotru – WI-FI ASUS RT-N18U?

Dobry den. Mam takovyto problem, koupil jsem Router- Wi-fi ASUS RT-N18U a nedaři se mě jej naistalovat, přijdu ke třetimu kroku instalace a pak naskoči tabulka s timto požadavkem – Stránka http://192.168.1.1 požaduje uživatelské jméno a heslo se sdělením: „RT-N18U“ (nechapu co znamena se zdělenim RT-N18U ?) – jenže jsem zadal již asi 30 uživatelskych jmen i hesel, když pak kliknu na OK zadane heslo a už. jmeno z tabulky ZMIZI, tabulka zustane a nepusti mě to dal, abych pokračoval v instalci. Nerozumim tomu o jake už.jmeno a heslo se jedna co je konkretně požadovano, když zadavam už.jmena a hesla a stale to „odmita“ vše co zadam, — (nahoře na tabulce je ještě tento text- Nakonfigurujte heslo pro přihlášení ke směrovači) Děkuji za poskytnuti informace. Jaroslav

Odpovědi
gecco

Defaultní jméno a heslo jsou: admin / admin
Pokud už ti ´nefungují´, vyresertuj router do ´továrního nastavení´ (tlačítko Reset na zadní straně přístroje, zmáčknout na cca 15 s) a přihlaš se znovu.
Pokud nemáš manuál, stáhni si jej – http://www.asus­.com/cz/Networ­king/RTN18U/Hel­pDesk_Manual/
😉