Heřman

Instalace programů: chyby, nelze naistalovat

Dobrý den. Poteřboval bych poradit s instalací programů protože některé programy mě nejdou naistalovat. Kdo by mě poradil (PC Acer). Děkuji az odpověď Heřman.

Nejlepší odpověď
kenyrts

je velice pravděpodobné,že dané programy nepodporují kompatibilitu vašeho operačního systému..

Další odpovědi
Michal Kole

Co je přesně za problém, jaká je chybová hláška?

Na Windows Vista a Win 7 dělá problémy UAC. Buď ho celé vypnout nebo spustit instalační program v režimu správce (soubor.exe > pravá myš > Vlastnosti > Kompatibilita)