Instalace překladače

Jak si mám jednoduše natrvalo nainstalovat překladač abych mohla číst maily z jazyku,který neovládám?

Nejlepší odpověď
beer

Používám IE a tam už je překladač (Translate) v doplňcích. Předpokládám, že toto umí i ostatní prohlížeče, takže ani není potřeba nic dalšího instalovat ))

Další odpovědi
Michal Kole

Jako každý jiný program.

Zaplatíš, dostaneš emailem odkaz nebo ti příjde CD klikneš 2× na exe.

bolak

Takhle jak to píšeš, to asi žádnej, ale google chrome už má překladač v sobě, takže není třeba ani nic instalovat a jakmile načteš stránku, rozpozná její jazyk a pokud není v češtině, nabídne ti překlad. Teoreticky by to mohlo fungovat i v e-mailu, ale musel by být ten „jazyk který neovládáš“, zároveň jazykem emailové schránky.

Ale není nic jednoduššího než si přidat GOOGLE PŘEKLADAČ > http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT
do záložek a pak už ti stačí jen CTRL+C a CTRL+V.