oliva

Instalace javy

Jak nainstalovat javu do 5230? Jmenovitě FTP lite na převod souborů. Z GetJar to nějak nefachá,nebo je tam zkušební doba 30 dní, ale nechce se to zprovoznit,buď program spadne, nebo se musí čekat na potvrzení,ale to vůbec nereaguje. Takže s tím nejde vůbec nic. Nevíte někdo jak na to???

Odpovědi
Tombik

Bohužel, do telefonu od Nokie (předpokládám že myslíš model 5230) Javu nedoinstaluješ. V tom problém ovšem nevězí! Je to v tom java programu. Sám píšeš, že je omezen nějakou lhůtou. Předpokládám, že pak je nutné program koupit. Buď tak učiň nebo si ho crackni. Pokud program ovšem vůbec nereaguje, může se jednat o chybu v telefonu. Pak by bylo užitečné tuto hlášku vypsat sem, abych mohl poté pomoci.