charice

Instalace her do tabletu acer

Potřebuju nainstalovat hry do tabletu, ale bohužel nevím jak na to. Soubor stáhnu s koncovkou apk. přetáhnu v PC přes USB do tabletu ale pak, jak mám hru v samotném tabletu najít nevím..:(

Nejlepší odpověď
Bedy

V tabletu by měl být nějaký APK Installer, který by měl tu aplikaci z toho balíčku nainstalovat.

Jinak důrazně doporučuju stahovat hry výhradně jen z Google play – tam je malá šance, že si nainstalujete falešnou aplikaci – vir.

Další odpovědi
anonym

Bedy se trochu plete… takže stáhneš soubor apk ⇒ nahraješ ho na flashdisk a flashdisk připojíš do tabletu ⇒ v tabletu Acer by měl být předinstalován Astro file manager (něco jako průzkumník složek) ⇒ najedeš přes levý panel na paměť flash a najdeš soubor APK a nakonec na něj klikneš a tablet ti nabídne jeho instalaci (pokud ne, běž do nastavení-zabezpečení-neznámé zdroje a postup opakuj) Přeji hodně zdaru :D