HZK

Instalace aktivních kytarových snímačů a princip, jak na to?

Plánuju vyměnit sůj hambucker snímač za aktivní ovšem, vím jen že oproti pasivnímu potřebuje napájení. Jak se řeší instalace? kam se dávají baterie? Nikdy jsem neviděl zblízka kytaru s aktivními snímaču.

Odpovědi
wenca

http://kytary.cz/
Tohle je asi nejlepší obchod v Čr.. Tím nechci dělat reklamu, ale když tam zavoláš, tak by ti měli poradit, případně pokud seš někde z Prahy/Brna, tak jim to tam můžeš donést a oni ti to vymění..