Drap

Inspirovala mne otázka na Superměsíc. Jaké máte znalosti o vesmíru ? /test/

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/05/0­2/test-vite-toho-o-vesmiru-stejne-jako-sestaci-vyzko/#utm_me­dium=stylebox&ut­m_source=atlas­HP&utm_conten­t=position-6&utm_campaign=A
Doplňuji:
Šestou třídu jsem absolvoval úspěšně, ale asi jsem již hodně zapoměl. Dosáhl jsem 11 správných , a to jsem ještě některé jen odhadoval.

Nejlepší odpověď
Illines

Tak ja bych v nebi bloudila.Asi by me pan buh ,vratil tam kam patrim-na zem.

Další odpovědi
matt

15 z 15 ;)

beer

Příliš jednoduché ))

arygnoc

:)

no je to pre šiestakov.

ale, nepreceňujme, predpokladám, že kto to urobí 0/15 a pod., že sa tu nepochváli.
Čo sa týka vedomosti ľudí, najmä tých mladších (mládež sa neurazí), som skôr skeptik.

Reuef

test s chybnymi nebo alespon zavadejicimi otazkami a odpovedmi…napriklad Cim je tvoren vesmir ? vsechny odpovedi jsou spravne…a take nevim kde berou jistotu ze na plynnych planetach nemuze existovat zivot kdyz jsme neprozkoumali z vesmiru jeste vubec nic…

aramah

Bravo!
Vy jste dcera či syn hvězd!
Mlhovina Andromedy je nejspíš vaší kolébkou a Hvězdné války prostředím,kde se cítíte ve svém živlu.
11/15

briketka10

9/15 jsem úplně blbá měla si bych zopakovat základní učivo :(

veruska

Něco mi v hlavě zůstalo.Pohořela jsem na vzdálenostech,ale proč v ní nosit úplně všechno a ještě k tomu celý život?