Avatar uživatele
Drap

Inspirovala mne Bolákova otázka. Jak to bylo s 11,. září ?

Co je na tom pravdy ?
http://letecka­posta.cz/361817830
Doplňuji:
Jo, jo......tak pravdy se asi nedožiji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, briketka10, anonym, breja před 4358 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Pravda je vo hviezdách Agent Mulder.
Tvoja agentka Scullyová
PS.
udalosť je priliš čerstva, aby sa zverejnila pravda. mam pocit, že uplynie minimálne 75 rokov (zomrú skoro všetci pamätníci), keď skončí príkaz o utajení a niečo výjde najavo. Všimnite si, že napríklad ešte dodnes nie sú známe všetky informácie z 2.svetovej vojny a to od skončenia uplynulo 67 rokov

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Drape, některé věci je lépe brát tak, že se prostě staly. Snažit se v klubku lží, polopravd a nesmyslů, které se široké veřejnosti předkládají, vyznat, to je nadlidský úkol.
Občas se tvrdí, že až historie ukáže, kde a jaká byla pravda. Ale ani to není pravdivý předpoklad. I pohled současníků a budoucích generací na různé události se bude lišit od objektivní pravdy. Je otázkou, jak moc je pro Tebe důležité se pravdy dopátrat.

Připomíná mí to vtip o stranické schůzi: „Tady Kotas a mám dotaz…“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Článek zní logicky a pravděpodobně, ale nejspíš se skutečnost nikdy nikdo nedozví. Mám jen nový poznatek k té zvýšené ochraně od 11.9. Včera jsem jela minibusem MHD do pražské nemocnice Pod Petřínem a cesta vede kolem ambasády USA. Stojí tam stráž která každé auto zastaví, řidič musí vystoupit a otevřít kufr. Minibus obejdou se zrcátkem na tyči při každé cestě směrem k nemocnici ( 4 x za hodinu ). Při cestě zpět jsem žádnou kontrolu neviděla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Vepište odpověď…http://w­ww.odpovedi.cz/o­tazky/11-zazi-2001

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

myslí, že je to pravda a USA obětovala své lidi mám ty dokumenty natočený a všem těm hasičům a vojákům, dobrovolníkům věřím oni byli v podzemí a ukazovali ty rozžhavené pilíře, které nemohl způsobit náraz ani sesuv budovy, potom byli v těch garážích dole, tam taky byly hromady sutě ohromné prostory / jeden človíček tam byl malinkej / a ti záchranáři myslím, že neměli důvod si vymýšlet..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

AD Sůwa, Cudzí štátni príslušníci a ich ozbrojené zložky majú kontrolnú právomoc len na území spadajúce do diplomatickej zóny. MHD ide po obecnej komunikácii, nie po americkej zóne. Alebo sa niečo zmenilo a Praha patrí pod správu USA?

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

To nebyli jejich policisti, ale naši. Já na to koukala jak blázen, bylo vedro a to „odbavení“ chvíli trvalo, takže se tam tvořila kolona aut. Ptala jsem se řidiče minibusu, ale jen mávl rukou. Pro něj to musí být obzvlášť otravné, protože jezdí pořád dokola jen jeden bus.

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tak zjavne dostali hlášku a v tom prípade musia kontrolovať.
Nezávidím im to, ľudia to nie vždy chápu, že konajú len svoju povinnosť.
Zažila som 2 telefonické hlášky s bombou v divadle počas predstavenia, nebola to sranda ani pre zásahové zložky, ani pre divákov a personál divadla. O predbežných kontrolách (pri návštevách VIP – štátom chránených osôb) ani nehovorím.

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Řidič říkal, že to tak je od 11.září 2001. Nevím…

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

V Bratislave máme ambasádu USA priamo v centre na námestí. Pokiaľ sa neopriem o sklenenú stenu oddelujúcu územia USA od slovenského, tak sa o mňa nezaujímajú (platí to aj pri mladých dievčatách…). Kontrolu robia len pri vstupnom bode.
Na námestí má aj stálu službu štátna i mestská policajná hliadka s právomocou na občanov. Jedine oni môžu zasiahnúť na našom výsostnom území.

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek