bauerlukin

Poradíte inspirativní příběhy slavných českých lidí, kteří se dostali ze dna tím, že dokázali něco strhujícího atd.?

Dobrý den, viděl jsem film o Chrisu Gardnerovi(Štěstí na dosah), který se z ulice, kde na chvíli skončil dostal do práce burzovního makléře. Četl jsem příběh o Sylvestru Stallonovi. Viděl jsem příběh o boxerovi Jamesi Braddockovi(Těžká váha). Všechny tyto příběhy jsou velmi motivující, a já bych chtěl ještě objevit takové podobné příběhy českých lidí, kteří se dostali ze své vlastní finanční krize, nebo dokázali něco strhujícího udělat, bez hromady peněz. Díky

Inspirativní příběhy slavných českých lidí, kteří se dostali ze dna

Odpovědi
ivzez

Nesouhlasím s Vámi, tzv. motivující
nebo motivační příběhy (či knihy) jsou k ničemu.

Inspiraci a motivaci musí každý najít v sobě.
_______

Doplňuji:

Tím neříkám, že si ti lidé nezaslouží obdiv. → Zaslouží.
Ale nemá smysl pokoušet se je napodobit.

Kelt

Motivujících příběhů najdeš v každé knize, která se zabývá vnitřním rozvojem člověka, Moc podvědomí , Myslete velkoryse – budete mít úspěch, Myšlením k bohatství a další. Takových příběhů ti mohu vyprávět desítky, možná stovky. Ale každý příběh je jedinečný, neopakovatelný. Nejde o to dostat se z propasti, kde jsem po krk ve sračkách na vrchol hory, kde je ze mne king, ale uvědomit si, proč jsem se tam dostal a jak mi to všechno může pomoci. Můžeš číst knihy, dělat kurzy, mít peníze, ale vlk zůstane vlkem , i když bude v beránčím rouše. Atom bude takový, jak určuje jádro, ne elektronový obal. Člověk musí být pevně přesvědčen o svém cíli.

zjentek

Pozor, BEZ HROMADY PENĚZ potřebuješ k úspěchu PUBLIKUM! A na to je zapotřebí být DOST VELKÝ ŠAŠEK. Bez hromady peněz, ale ANI BEZ PUBLIKA se ze dna NIKDO NEVYŠKRÁBE. Souvislosti netřeba rozvádět. Amen.