Drap

Inspirace od Led. Všímate si někdy rozdílů v tom jak jsou nám předkládány dějiny 20 st. a mezi tím, co si pamatujeme?

Nejlepší odpověď
led

Provokatér! Ľudia pozor! Verme dejinám, ktoré nám predkladajú mocipáni, neverme spomienkam. To, čo si pamätáme sa nikdy nestalo, ak to nie je v súlade so súčasnými dejepiscami. Nikdy ste sa nenarodili.
Teraz vážne,
dejiny sú nemenné, mení sa len spôsob ich vykladania.