Kyta

Insolvence,,jak je možné,že byla soudcem,zrušena a uběhly tři měsíce,žádné rozhodnutí,a podle dotazu správci,pořád

insolvenční řízení,běží..

Nejlepší odpověď
anonym

Je Vaše formulace správná? Pokud soud zrušil insolvenční řízení, měl byste obdržet jeho rozhodnutí a zdůvodnění. Potom by ale nebyla správná informace, že „insolvenční řízení běží“.
Soudy toho mají k vyřizování hodně (a pokud by toho měly méně, tak si najdou důvod, proč toho mají hodně). JájsemRaibekovo řešení je dobré, ale ve Vašem případě bych spíše doporučila obrátit se přímo na soudce, který Vaši žádost projednával (nebo projednává). Pracovnice jeho kanceláře Vám řeknou, v jakém stádiu je momentálně řešení návrhu a na co se čeká.
Pokud Vás zastupoval právník (advokát), tak se obraťte na něj a zeptejte se, zda má k Vašemu případu nějaké nové informace.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Podívej se na www.justice.cz
tam insolvenční řízení, vyber jméno a napiš svoje jméno a pak detail.
Tam máš vše popsané co se děje.