Infra topení ( sálavé )

I když už tady byly položeny dotazy ohledně tohoto topení,snad se někdo v poslední době seznámil s tímto vytápěním.Tak ho prosím o své zkušenosti!

Nejlepší odpověď
mosoj

Sálavé teplo má tu výhodu pro člověka, že tepelnou pohodu cítí okamžitě pokud je v dosahu sálavého působení tepla tohoto topení.
Topné těleso musí být ale neustále zapnuté pokud se neohřeje vzduch a případně stěny. To trvá sáláním ale déle.
Že by se na tom ale dalo nějak ušetřit ?
To je jen zbožné přání.