pastel.ka

Infra-panely

zvažuji jaké celoroční topení na chalupu.Máme ji v rekonstrukci a uvažujeme nad infrapanely, díky sazbě 20 hod. levnějšího proudu.
Máte s tím někdo zkušenosti ?
Děkuji za každý názor a výpočet.

Odpovědi
čárlí

Raději se poraďte s odborníkem, ale nenechte si nic nabulíkovat. Sám jsem se o to zajímal a zjistil jsem, že někteří prodejci nejdou příliš do hloubky. Dodnes nejsem přesvědčen, že je to skutečně tak výhodné. Je potřeba se hodně ptát fundovanými otázkami a pak teprve se rozhodnout. Na internetu je více článků k infrapanelům a více stránek různých výrobců.

grifin

Pastelko,jestli jste vyhráli ve SPORTCE,neváhej
jinak papír,a počítat!

elektrikář

Infra panel je dobrý jako doplněk. Hřeje hned jak se zapne ale nemá žádnou tepelnou setrvačnost jak vypnou sazbu hned je zima.
Před lety jsme udělali na chatě akumulačky.
Není to špatné nemusí se přikládat. Má to po zdražení proudu dost vyskoké náklady uvažuji ještě o něčem jiném jenže je to tady maličké a normální kamna se mi sem nevejdou.