informace o tom co se děje s trestním oznámením

Dobré ráno,zajímalo by mě,když jsem podala trestní oznámení,policie to prošetřila a předala státnímu zástupci,kde zjistím jestli se s tímto udáním něco děje,to se mám obrátit přímo na státního zástupce??? Pokud ano,mám strach,aby ho nenaštvalo,že ho otravuji .

Nejlepší odpověď
standa

Předně, orgány činné v trestním řízení nemají žádné zákonné lhůty pro vyřizování trestních ´věcí´.

Zeptat se na zastupitelství klidně můžete.
A že byste ho případně svým dotazem naštvala? No to určitě ne! 🙂

Já bych to na vašem místě teď neřešil, protože KAŽDÉ podané oznámení o podezření ze spáchání trestného činu MUSÍ být ze strany těchto orgánů řešeno a DOŘEŠENO. Určitě (jednou) musíte dostat odpověď.