štamgast

InfoKanál-dělají si z nás legraci?

Z našeho městského webového portálu mám nastaven SMS InfoKanál informující o různých mimořádných situacích, zasedání magistrátu atd. V poslední době informují prostřednictvím tohoto hlavně o smogu. Jenže už mě přestává bavit, že ráno napíší že je smog a odpoledne nebo večer to odvolají a tak dokola je to už několik dní. Tak snad vyhlásím situaci alespoň na několik dní. Jaký na to máte názor? Máte to taky nastavené (pokud to vaše město poskytuje)?
Doplňuji:
Dudu: Jsou to SMSky ne kabelovka :)

Nejlepší odpověď
Drap

Mám nastaveno. Občas se tam člověk dozví zajímavé informace. Se smogem nemáme problém, u nás se neměří. A nakonec to člověk cítí když vyjde ven.

dudu

Díky za upozornění, už jsem svůj příspěvek jako nenatřičný smazal.