Janča169

Info prosíííííííím.

Takhle,já mám blog,a nevím jak si tam mám dát jiné pozadí jaké chci a né jen z nabídky.Neznáte jak bych to mohla lehce a pochopitelně udělta?Abych to pochopila děkuju Janča
Doplňuji:
krom slunečnice atd.to je pro mě moc těžké

Nejlepší odpověď
arygnoc

kde máš blog, na jaké platformě atd atd atd.

skus nastavení (uživatelské rozhraní) a tam něco bude, snad.

Další odpovědi
Alesh

Dost pochybuji o tom, že by poskytovatel umožnil přímou editaci HTML či CSS kódu. Pokud ano, pak hledej v kódu backround color nebo backround image a zedituj podle vlastních potřeb.