Indukční vařič

Máte někdo zkušenosti s vařením na dvouplotnovém indukčním vařiči? Můžete ho doporučit? Díky moc za odpovědi.

Odpovědi
honza19hk

my ho máme doma – je to drahá záležitost pokud je dost kvalitní může vás přijít až na 80 tisíc nás stál přímo v továrně kde je montují v USA asi v přepočtu 75 tisíc ale je to výhodný nákup -protože to má tyto vlastnosti: VÝHODY: VELKÝ VARNÝ VÝKON VYSOKÁ RYCHLOST,NESPÁLÍTE SESNADNO OMYVATELNÝ A VESTAVNÝ DO KUCH. LINKY NEVÝHODY: VELKÝ VÝKON -NUTNO SILNÉ JISTIČE MIN 25 A,CITLIVÝ NA PŘEPĚTÍ A ZKRATY V EL. SÍTI,VELKÁ CENA…
pozor!!!:smí se na něj použít pouze nádobí určené na indukční varné desky což zn. silné magnetické dno !!! jiné nádobí (např HLIník litina,mosaz atd.)může desku poškodit a takto způsobenou škodu se nevztahuje záruka servisu.VŘELE HO MŮŽU DOPORUČIT A LE JE TO NÁKLADNÉ JAK NA FINANCE TAK NA SPOTŘEBU ELEKTRIKY-ELEKTROMĚR DIV NEPRASKE:-)

faktor82

Mám dvouplotýnkový indukční vařič Professor a nemůžu si na nic stěžovat. Doporučuji.

Logik

Podle toho co uvádí příručky je ohřev indukčním vařičem energeticky nejvýhodnější. V Praze jsem zatím viděl jen jednoplotýnkové i když na internetu už jsou celé indukční varné desky. Podle technických pramenů je to investice do budoucích úspor energie a tak hledám firmu která dá pod indukční varnou desku myčku nádobí.