Yavin

Indipendence day

Co to je indipendence day?

Nejlepší odpověď
tom004

Den nezávislosti

Další odpovědi
quentos

Indipendence day není nic. INDEPENDENCE DAY je Den nezávislosti – americký svátek připadající na 4. července; připomíná událost, kdy byla vydána Deklarace nezávislosti třinácti amerických kolonií na Británii. Více třeba zde (v angl.): http://www.ti­meanddate.com/ho­lidays/us/inde­pendence-day

Mimochodem se jedná i o stejnojmennou píseň – jeden z prvních hitů zpěvačky Martiny McBride.