Index a podpora

jsem půl roku bez práce.. v PN.Našla jsem si práci v jedné firmě,ale ta mě zaměstná jen na index..tudíž musím do agentury která mi ho vystaví..ale…když mě z té firmy třeba za 2–3 měsíce propustí…já se půjdu zaevidovat na ÚP..nárok na podporu mám nebo nemám..děkuji za odpověď..snad jsem to dobře popsala :)

Nejlepší odpověď
Marunka

pokud jsi nevyčerpala celou podporu teď, tak máš nárok na zbytek. Pokud jsi už celou podporu vyčerpala, tak až po roce zaměstbnání

Další odpovědi
Jambalaya

Co znamená zaměstnat na INDEX?

Zlatomuska

Až po roce? Já jsem jestě pred dvěma lety měla nárok na podporu po půl roce v práci.