zdenekps

U In karty v mobilu, kterou jsem si koupil, se píše, že je třeba průvodčímu ukázat její kód. Stačí si kód vyfotit?

In karta v mobilu.
Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Dobrý den. Pořídil jsem si In kartu do mobilu. Píší tam, že průvodčímu se má ukázat kód co je v té aplikaci. Stačí si ten kód vyfotit a ukázat offline nebo se to musí ukázat online? Dík

U In karty v mobilu se píše, že je třeba prlvodčímu ukázat. Stačí si kód vyfotit,

Odpovědi
MiKu

Dle mých zkušeností stačí mít obrázek toho QR kódu, průvodčí má čtečku a info se mu zobrazí.