Damiana

Imunoglukan na spáleninu?

Dobrý den, mohu použít imunoglukan krém na spáleninu od horké žárovky na předloktí? Nechci, aby se vytvořila jizvička a místo je „živé“. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Syd

Uškodit by snad něměl, jestli nemáte nic lepšího tak ho zkuste. Jinak z mý zkušenosti je na spáleniny nejlepší panthenol
Zdroj: http://www.le­karna.cz/imuno­glukan-krem-30g/
O žárovku jsem se taky pěkně popálila. První den to jenom bolelo a bylo zarudlý, druhej den se to začalo prohlubovat a hnisat a třetí den se na tom vytvořil strup. Nastříkala jsem si to sice pozdě, ale jizva nezůstala.
Jestli byla ta žárovka fakt rozpálená, doporučuju hned ráno zaběhnout do lékárny na něco speciálně na spáleniny. Nevim kde bydlíte, ale u nás maj v lékárně v kauflandu do 20:00.